Energia z gruntu

Centrale cieplne- najcichsze na rynku!!!

 Centrala cieplna oparta jest na pompie ciepła solanka/woda. oparta jest na pompie ciepła solanka/woda. Zaprojektowana do ogrzewania i przygotowywania c.w.u. oraz opcjonalnie także do chłodzenia. W zależności od wielkości budynku można wybrać urządzenie o mocy 6 kW, 8 kW lub 10 kW. W urządzeniu jest zintegrowany zasobnik c.w.u. o pojemności 200 litrów. Możliwa do uzyskania na zasilaniu temperatura do 65 °C. Innowacyjnym i jedynym na rynku rozwiązaniem jest zastosowanie wyjmowalnego modułu pompy ciepła. Wewnątrz modułu znajduje się kompletny obieg chłodniczy ze sprężarką i pompą obiegową solanki. Dzięki takiej budowie centrala cieplna jest jeszcze lepiej wyciszona i należy do najcichszych pomp ciepła dostępnych na rynku.

Pobierz prospekt "Centrala cieplna glikol/woda"Pompy ciepła serii Compact

 Pompy ciepła serii Compact są łatwym do instalacji rozwiązaniem do ogrzewania budynków i przygotowywania c.w.u dla zapotrzebowania na moc grzewczą od 6 do 33 KW .
• opcjonalnie – pasywne chłodzenie
• bardzo cicha praca
• temperatura na zasilaniu do 65 °C (SWC 60H - 170 H)
• temperatura na zasilaniu do 55 °C (SWC 230 - 330)
• łatwa instalacja
• niewielka powierzchnia wymagana do ustawienia

Pobierz prospekt "Pompy ciepła glikol/woda"


Pompy Professionell serii M

 Pompy Professionell serii M są oferowane w dwóch wielkościach. Wielkość I do 82 kW, wielkość II do 160 kW. Wysokowydajne pompy ciepła solanka/woda z dwoma sprężarkami, specjalnie do zastosowania w większych budynkach mieszkalnych, biurowych lub przemysłowych. W razie potrzeby można ustawić obok siebie kilka pomp tej serii. Dostosowane do maksymalnej temperatury zasilania do +55 °C

Pobierz prospekt "Pompy ciepła serii Professionell"