Pompy Alpha InnoTec

Alpha InnoTec to wiodący na rynku europejskim producent pomp ciepła. Jest to innowacyjna i prężnie rozwijająca się firma. Ich bardzo szeroki asortyment cieszy się wielkim powodzeniem, a niejeden producent pomp ciepła może tylko pomarzyć o tak szerokiej gamie produktów.
Pompy ciepła Alpha InnoTec to innowacyjne, sprawdzone, wysokowydajne, niezawodne i najcichsze na rynku pompy ciepła!
Na dzień dzisiejszy z fabryki wyjeżdza 50.000 urządzeń rocznie. To mówi samo za siebie....

Jakość potwierdzona wieloma testami przez niezależne ośrodki badawcze.
Urządzenia mają zintegrowane wszystkie elementy hydrauliki w jednej obudowie, co nie jest codziennością na rynku pomp ciepła. Zbudowane są z najwyższej klasy komponentów. Charakteryzują się solidnością, estetyką, niewielkimi rozmiarami oraz wysokim współczynnikami COP.

Wszystkie pompy ciepła Alpha-InnoTec są fabrycznie wyposażone w nowoczesny regulator Luxtronik 2.0. Zaawansowana technika, która sprawia, że obsługa Państwa pompy ciepła jest jeszcze prostsza i wygodniejsza. Regulator Luxtronik 2.0 dzięki usłudze AlphaWeb pozwala na zdalną regulację pracy instalacji grzewczej bez dodatkowego wyposażenia czy oprogramowania! Jeżeli regulator jest podłączony do komputerowej sieci domowej taka funkcja jest nawet bezpłatnie dostępna już od chwili pierwszego uruchomienia pompy ciepła, a regulacja z dowolnego miejsca wymaga tylko zgłoszenia pompy ciepła do bazy danych na serwerze udostępnionym przez Alpha-InnoTec. Dzięki temu użytkownik pompy ciepła, a także instalator, może sprawdzać i zmieniać ustawienia swojej instalacji grzewczej z dowolnego miejsca poprzez komputer lub telefon komórkowy wyposażony w dostęp do internetu.

Wejdź na stronę producenta: Alpha InnoTec

Gwarantujemy najniższą cenę w Małopolsce w najwyższej klasie pomp ciepła!